Lindsay Rose nowym piłkarzem Legii Warszawa

Lindsay Rose kolejnym letnim transferem Legii Warszawa. Reprezentant Mauritiusu podpisał ze stołecznym klubem trzyletni kontrakt.

Lindsay Rose to piłkarz mający na koncie doświadczenie w Ligue 1. We francuskiej elicie piłkarz wystąpił w łącznie 62 meczach w barwach Valenciennes, Lyonu, Lorient i Bastii. Ostatnie dwa i pół roku Maurytyjczyk spędził jednak w Grecji. Początkowo był wypożyczony do Arisu z Lorient, aczkolwiek pół roku później przeniósł się do klubu z Salonik na stałe.

W barwach Arisu Rose rozegrał we wszystkich rozgrywkach 96 spotkań, w których zdobył siedem goli i zaliczył cztery asysty. Warto także dodać, że 29-letni defensor w międzyczasie występował także w kadrze Mauritiusu, w której jego licznik zatrzymał się na razie na pięciu meczach.

“Przepełnia mnie duma”

Nowym klubem 29-latka będzie Legia Warszawa. Lindsay Rose podpisał ze stołecznym klubem trzyletni kontrakt.

Naprawdę przepełnia mnie duma, że mogę zagrać w takim miejscu. Zamierzam dać wam tyle ile potrafię tak, żebyście i wy mogli kiedyś być dumni ze mnie. Na boisku zostawię wszystko, co mam najlepszego – powiedział nowy piłkarz Legionistów w rozmowie z klubowymi mediami.

Fot. Legia Warszawa

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO