Strømmen IF – IL Stjørdals-Blink 🇳🇴 Typy, kursy (12.07.2021)
Ostatnia aktualizacja 10 lipca, 2021 o 20:28

Strømmen IF w poniedziałkowym meczu zagra z IL Stjørdals-Blink. Który z zespołów zakończy ten pojedynek trzema punktami?

Strømmen IF – IL Stjørdals-Blink zapowiedź

Gospodarze w tym momencie mogą mieć mieszane nastroje. Z jednej strony bowiem nie przegrali ani jednego z ostatnich pięciu meczów. Z drugiej jednak wciąż znajdują się w dolnej części tabeli. Aktualnie zespół zajmuje jedenaste miejsce, gromadząc 11 punktów.

Z kolei goście w tej chwili zamykają ligową tabelę. Drużyna ma na koncie zaledwie dziewięć punktów w dziesięciu meczach, aczkolwiek ostatnio widać w jej grze przebłyski. Stjørdals-Blink wygrał bowiem dwa z trzech ostatnich miejsc, co pokazuje, że jest w stanie walczyć.

Nie masz konta w Totolotku? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz 500 złotych bonusu od depozytu

Jeszcze nigdy w oficjalnym meczu Strømmen nie pokonał swojego najbliższego rywala. Czy tym razem drużyna wykorzysta słabszą formę przeciwnika i wywalczy swoje historyczne zwycięstwo?

Strømmen IF – IL Stjørdals-Blink kursy

Według bukmacherów, to spotkanie powinno się zakończyć trzema punktami gospodarzy. Szanse na to zdarzenie oceniono na 2.21, natomiast ich rywali na 2.89. Tymczasem kurs na remis wynosi 3.55.

Strømmen IF – IL Stjørdals-Blink fakty meczowe

  • Gospodarze nie przegrali żadnego z pięciu ostatnich meczów.
  • W czterech poprzednich kolejkach zespół zarówno zdobywał bramki, jak i je tracił.
  • Goście zakończyli ostatnie dwa ligowe mecze u siebie wygrywając, bez straty gola, aczkolwiek gorzej radzili sobie na wyjazdach.

Strømmen IF – IL Stjørdals-Blink typy

Na to spotkanie przewidujemy następujące zdarzenia.

Strømmen – Stjørdals-Blink | Typ: Obie drużyny strzelą @1.60 Totolotek

Strømmen – Stjørdals-Blink | Typ: Więcej goli w drugiej połowie @1.86 Totolotek