Znamy dwóch potencjalnych rywali Legii w drugiej rundzie
14.07.2021

Już dzisiaj Legia Warszawa zagra rewanżowy mecz z norweskim Bodo/Glimt o awans do II rundy eliminacji Ligi Mistrzów. We wtorek poznaliśmy jednak dwóch potencjalnych rywali warszawskiego zespołu w kolejnej rundzie. Mowa o pozytywnym i negatywnych scenariuszu dla drużyny Czesława Michniewicza.

Wiele znaków na niebie i ziemi wskazuje, że Legia Warszawa zagra w II rundzie o Ligę Mistrzów. Tak się stanie, na 100%, jeśli nie przegra u siebie z Norwegami. Wówczas kolejnym rywalem będzie Flora Tallin. Zespół z Estonii dwukrotnie pokonał maltański Hibernians. Najpierw u siebie 2:0, a wczoraj poprawił 3:0 na wyjeździe.

Jednak, gdyby zrealizował się czarny scenariusz i Legia odpadnie z Bodo/Glimt, wówczas trafi do II rundy Ligi Konferencji Europy. Tam w ścieżce mistrzowskiej czeka Valur Reykjavik. Islandczycy przegrali dwumecz z Dinamem Zagrzeb. Najpierw 2:3 w Chorwacji, a później 0:2 u siebie.

Bez względu na to z kim i w jakich rozgrywkach zagra Legia, pierwsze mecze drugiej rundy odbędą się w przyszłym tygodniu.