Decyzja w sprawie Glika we wtorek
11.06.2018
Ostatnia aktualizacja 13 lipca, 2018 o 13:11

Reprezentacyjny obrońca przeszedł w poniedziałek ostateczną konsultację medyczną w Nicei u profesora Pascala Boileau. Jak poinformował PZPN badania wykazały zerwanie trzeciego stopnia więzozrostu barkowo-obojczykowego. Mimo tego profesor dał 30-letniemu obrońcy zielone światło na dalsze usprawnianie barku i ewentualny powrót do gry.

Glik we wtorek przyjedzie na zgrupowanie reprezentacji Polski do Warszawy i będzie poddany testom funkcjonalnym barku. Po ich przeprowadzeniu zostanie podjęta ostateczna decyzja w sprawie udziału zawodnika w mistrzostwach świata w Rosji.

Czekamy na Glika!

– Trzymamy kciuki za Kamila Glika. Jeśli będzie sytuacja, że jest szansa jego występu nawet na ostatni mecz, to decyzja będzie na tak. To trudny uraz i czekają nas trudne decyzje. Jedziemy na mistrzostwa świata. Wszyscy muszą być w pełnej gotowości. Kamil jest wyjątkowym zawodnikiem. Zawsze walczył i starał się przemóc w najtrudniejszych momentach. Wierzę, że tak będzie. Jednak zostawmy decyzję lekarzowi – powiedział na konferencji prasowej selekcjoner Adam Nawałka.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO