Jak Leo Messi poradzi sobie w PSG?
10.08.2021

Wszystko jasne. Leo Messi będzie kontynuować swoją karierę w PSG. Francuski klub opublikował we wtorek specjalny materiał wideo, którym ogłosił podpisanie kontraktu z Argentyńczykiem. 34-latek pojawił się już w Paryżu. Można zatem zacząć zadawać sobie pytania. Jaki sezon zaliczy Messi? 

Oczekiwania wobec PSG będą ogromne. Po takich wzmocnieniach, wygranie na krajowym podwórku nie zadowoli ani kibiców, ani najważniejszych osób w klubie. Cel jest zatem jeden – triumf w Lidze Mistrzów. Z pewnością spory udział w zdobywaniu bramek dla paryskiej ekipy będzie miał Leo Messi.

Leo Messi strzeli 31 goli w sezonie 2021/2022. Zagraj ten typ w BETFAN 

Z okazji przeprowadzki Messiego do PSG, bukmacher BETFAN przygotował kilka propozycji dotyczących indywidualnych statystyk Argentyńczyka. Pierwsza oferta dotyczy oczywiście bramek. Czy Leo Messi utrzyma świetny poziom z Hiszpanii i zdoła strzelić minimum 31 goli w sezonie 2021/2022?

A może asysty?

Warto jednak pamiętać, że w szeregach paryskiej ekipy jest dwójka genialnych zawodników, którzy również w sporej mierze odpowiadają za bramki. To Neymar i Mbappe. Być może Argentyńczyk skupi się na ostatnich zagraniach do partnerów z drużyny.

Leo Messi zanotuje minimum trzynaście asyst w sezonie 2021/2022. Zagraj ten typ w BETFAN 

BETFAN ma także propozycję na asysty 34-latka. Kurs na minimum trzynaście ostatnich podań wynosi 1.83. Być może jest to lepsza opcja niż liczba bramek?

Niestandardowo

Mogą przyjść także mecze, w których gracze PSG będą walić głową w mur. Przy takich sytuacjach nietrudno o pewną frustrację. BETFAN przygotował również propozycję na minimum jedną czerwoną kartkę Leo Messiego w sezonie 2021/2022. Kurs na takie zdarzenie wynosi 10.00.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO