Górnik Łęczna – Wisła Kraków 🇵🇱 Typy, kursy (21.08)
18.08.2021

Sobotnie zmagania w ramach Ekstraklasy kończymy w Łęcznej, gdzie miejscowy Górnik podejmie Wisłę Kraków. Patrząc po samych nazwach, wydaje się, że ten mecz ma zdecydowanego faworyta, ale my nie bylibyśmy tego tacy pewni…

Górnik Łęczna – Wisła Kraków zapowiedź (sobota, 20:00)

Górnik Łęczna zajmuje przedostatnią pozycję w ligowej tabeli, ale do dzisiejszego rywala traci zaledwie dwa “oczka”. Gospodarzom na pewno morale poprawił remis we Wrocławiu, gdzie po raz pierwszy sezonie nie stracili gola.

Wisła Kraków jest świeżo po drugiej porażce z rzędu. Tym razem Biała Gwiazda przegrała w Mielcu ze Stalą, dla której to było pierwsze zwycięstwo w tym sezonie. Nie ma powodu, żeby nie wierzyć, że Górnik Łęczna jest w stanie “urwać” punkty Wiśle Kraków. Oprócz Stali, krakowianie w tym sezonie tracili punkty z takimi rywalami, jak Termalica (2:2), Napoli (1:2), Raków Częstochowa (1:2). Biała Gwiazda będzie już drugim krakowskim zespołem, który w tym sezonie zawita na stadionie Górnika Łęczna, w celu rozegrania meczu o punkty. W pierwszej kolejce Cracovia zremisowała z gospodarzami sobotniego starcia 1:1.

Górnik Łęczna – Wisła Kraków kursy bukmacherów

Kursy na ten mecz u bukmachera BETFAN prezentują się następująco:

  • wygrana Górnika: 3.60
  • remis: 3.30
  • zwycięstwo Wisły: 2.10

Górnik Łęczna – Wisła Kraków fakty meczowe

  • W ostatnich 5 meczach Wisły Kraków padało więcej, niż 2.5 goli.
  • Górnik Łęczna nie strzelił gola od dwóch spotkań.
  • Licząc towarzyskie spotkanie z Napoli, Wisła Kraków przegrała 3 ostatnie mecze.

Górnik Łęczna – Wisła Kraków nasze typy

Stawiamy, że Lubelszczyzna będzie trudnym terenem dla krakowian i w związku z tym Górnik Łęczna nie przegra tego spotkania. Dodatkowo obstawiamy, że w tym meczu padnie więcej niż 2.5 gola.

Górnik Łęczna – Wisła Kraków |typ: Górnik Łęczna/Remis @1.69 BETFAN

Górnik Łęczna – Wisła Kraków |typ: powyżej 2.5 gola @1.87 BETFAN

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO