Powrót Lukaku do Chelsea. Kurs 25.00 na gola Belga z Arsenalem!
20.08.2021

Derby Londynu pomiędzy Arsenalem i Chelsea zawsze wywołują duże emocje. Ostatnie potyczki obu zespołów były różne, a pomimo lepszej formy The Blues, także teraz nie możemy być w 100% pewni końcowego rezultatu. Czy podopiecznym Thomasa Tuchela w osiągnięciu trzech punktów pomoże ich nowy nabytek – Romelu Lukaku? 

Kurs 25.00 na gola Lukaku!

Wszystko na to wskazuje. Belg ma być gotowy do gry już w niedzielę i najprawdopodobniej wyjdzie w podstawowym składzie. Niemiecki szkoleniowiec nie mógł liczyć przede wszystkim na Timo Wernera, który głównie w lidze zawodził i marnował wiele stuprocentowych sytuacji. Wraz z transferem rosłego napastnika, te bolączki mają odejść w zapomnienie.

Tym bardziej nowa oferta od bukmachera BETFAN może zainteresować niemalże wszystkich. Do rozpoczęcia meczu mamy bowiem szanse na wytypowanie gola Romelu Lukaku przeciwko Arsenalowi z kursem 25.00! Co konkretnie należy zrobić, aby wziąć udział w promocji?

  1. Zarejestrować konto w BETFAN z TEGO odnośnika lub z kodem FUTBOLNEWS (to ważne, w przeciwnym razie nie skorzystacie z zakładu bez ryzyka). 
  2. Dokonać depozytu na kwotę 60 zł, dzięki czemu będziesz upoważniony także do zakładu bez ryzyka. 
  3. Zagrać kupon SOLO (jedno zdarzenie) na gola Lukaku ze specjalnej zakładki w TYM miejscu po podwyższonym kursie 25.00! 

 

Co jest najlepsze w tej promocji? Jeśli zagracie na gola Lukaku za np. 10 zł, to pozostałe 50 zł możecie wydać na cokolwiek chcecie BEZ RYZYKA. Co to konkretnie oznacza? Gdy przykładowo do gola Lukaku (na osobnym kuponie) zechcecie wytypować zwycięstwo Chelsea, a klub Tuchela nie wygra, to przegrane 50 zł wróci na wasze konto w formie bonusu. Warto to zrobić przed postawieniem na bramkę Lukaku, ponieważ zwrot dokona się bowiem automatycznie, bez konieczności kontaktowania się z Biurem Obsługi Klienta.

Nic zatem nie ryzykujecie i to w tej promocji jest najlepsze.

Dowiedz się więcej o promocji.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO