Polska vs Albania – gdzie obejrzeć. O której mecz?
01.09.2021

W pierwszym wrześniowym meczu eliminacyjnym do mistrzostw świata 2022, reprezentacja Polski zagra na PGE Narodowy z Albanią. Po dość przeciętnych marcowych starciach, każdy kolejny pojedynek Biało-Czerwonych może zaważyć o losach awansu. Śledzenie poczynań naszych graczy wydaje się zatem obowiązkiem. Gdzie obejrzymy mecz Polska vs Albania?

Gdzie obejrzeć mecz Polska vs Albania?

Prawa do transmisji spotkań naszej kadry ma Telewizja Polska, więc spotkanie Polska vs Albania można obejrzeć w:

  • TVP 1
  • TVP Sport
  • na stronie TVPSPORT.PL oraz w aplikacji mobilnej TVP Sport, która jest dostępna na Smart TV i HbbTV.

Warto również mieć na uwadze dostęp do transmisji u legalnych polskich bukmacherów. Takie opcje posiadają Fortuna i STS. Zarejestruj się u bukmachera STS, by odebrać atrakcyjne bonusy, a także śledzić poczynania Polaków.

Polska vs Albania na zagranicznych streamach

Niektórzy kibice, ze względu na pobyt poza granicami naszego kraju lub po prostu preferujący anglojęzyczny komentarz, mogą poszukać transmisji spotkania Polska – Albania na zagranicznych streamach. Trzeba jednak pamiętać, by poszukać legalne źródła, gdyż w internecie łatwo natknąć się na niedozwolone transmisje.

O której godzinie i gdzie odbędzie się mecz Polaków z Albańczykami?

Starcie Polska-Albania odbędzie się na stadionie PGE Narodowy w Warszawie. W związku z tym, gospodarzem starcia jest ekipa Biało-Czerwonych. Pierwszy gwizdek sędziego zabrzmi 2 września 2021 roku o godzinie 20:45.

Sytuacja Polski w grupie przed meczem z Albanią?

Po marcowych meczach eliminacyjnych, sytuacja reprezentacji Polski w grupie nie jest kolorowa. Podopieczni Paulo Sousy zgromadzili do tej pory cztery punkty w trzech meczach i zajmują czwartą lokatę w grupie I ze stratą już pięciu oczek do lidera – Anglii. Na jakiekolwiek potknięcie nie ma zatem miejsca.

Gdzie obejrzeć Polska vs Anglia – sprawdź!

Gdzie obejrzeć San Marino vs Polska – sprawdź!