Lewandowski strzeli dwa gole? Kurs 20.00 na dublet Lewego
27.08.2021

Zdobywanie bramek przez Roberta Lewandowskiego w Bundeslidze na nikim nie robi już większego wrażenia. Polak robił to między innymi w ostatnich 12 ligowych meczach. Czy 33-latek podtrzyma tę serię w sobotę? 

Jest to oczywiście bardzo możliwe. Reprezentant Polski jest w doskonałej formie, a jego najbliższy rywal przypomina mu o udanych spotkaniach między innymi z zeszłego sezonu. Niemalże rok temu “Lewy” zapakował bowiem aż cztery bramki przeciwko Hercie Berlin i co ciekawe, także w trzeciej kolejce. Czy ta sytuacja się powtórzy? Byłby to wymarzony scenariusz przede wszystkim dla nas.

Dlaczego? Bukmacher BETFAN przygotował na ten weekend bowiem promocje, w której gracze mają możliwość postawienia co najmniej dwóch bramek Lewandowskiego po kursie 20.00! Co należy zrobić, aby złapać taki kurs?

  • Zarejestrować konto w BETFAN z TEGO odnośnika lub z kodem FUTBOLNEWS (to ważne, w przeciwnym razie nie skorzystacie z zakładu bez ryzyka). 
  • Dokonać depozytu na kwotę minimum 100 zł. 
  • Zagrać kupon SOLO (jedno zdarzenie) na zwycięstwo Legii ze specjalnej zakładki w TYM miejscu po podwyższonym kursie 20.00 za maksymalnie 10 zł. 

Pozostałe informacje na temat promocji dostępne są TUTAJ.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO