Zakład bez ryzyka na mecz Polska – Anglia. Typy na eliminacje MŚ
07.09.2021

Nie ma co ukrywać, że mecz Polska – Anglia to punkt kulminacyjny eliminacji do MŚ w 2022 roku. Do końca zmagań zostało pięć spotkań i pokonanie naszych środowych rywali może okazać się katalizatorem do dobrych wyników w dalszej fazie kwalifikacji. Wraz z tym meczem możecie otrzymać zakład bez ryzyka na to i inne spotkania. 

Zakład bez ryzyka na mecz Polska – Anglia

Z pewnością będzie to trudne spotkanie dla podopiecznych Paulo Sousy. Anglicy są w dobrej formie, a dodatkowo Gareth Southgate dał odpocząć kilku ważnym piłkarzom przed wylotem do Polski. Mimo to Polacy nie stoją na straconej pozycji i mają prawo wierzyć nawet w trzy punkty, tym bardziej biorąc pod uwagę fakt, że spotkanie odbędzie się na Stadionie Narodowym.

BETFAN przygotował specjalną promocje z okazji tego meczu, w której możecie otrzymać zakład bez ryzyka nawet do 600 zł. Cashback jest do wykorzystania nie tylko na to spotkanie, ale także na inne zdarzenia. Co należy zrobić, aby go otrzymać?

  1. Zarejestrować konto w BETFAN z TEGO linku.
  2. Dokonać wpłaty w wysokości 50 zł.
  3. Zagrać kupon za minimum 50 zł, a maksymalnie za 600 zł. W przypadku porażki bukmacher zwraca środki na konto bonusowe. 

Ze względu na tę promocje postanowiliśmy przygotować promocyjny kupon. Szwedzi stoją przed szansą na utrzymanie swojej przewagi w grupie, a po meczu z Hiszpanią, morale w zespole na pewno są na dobrym poziomie. W meczu Polaków spodziewamy się, że to Anglicy przejmą dowodzenie na boisku, a biorąc pod uwagę ich szybkie skrzydła, mogą zdobyć minimum dwa rogi w każdej połowie.