🇦🇿 Azerbejdżan – Portugalia 🇵🇹 Typy, kursy (07.09.2021)
07.09.2021

W teorii mecz do jednej bramki. Azerbejdżan – Portugalia to spotkanie, w którym jest wyraźny faworyt i nie powinien mieć najmniejszych kłopotów z wygraną. Dla Azerów jednak pocieszeniem może być fakt, że w pierwszym spotkaniu tych drużyn skończyło się tylko jedną bramką różnicy. Czy tym razem będzie podobnie, czy goście spokojnie wywiozą komplet punktów?

Azerbejdżan – Portugalia zapowiedź (wtorek, 18:00)

Pierwsze spotkanie odbyło się w Turynie, na neutralnym gruncie. Portugalia jako gospodarz wygrała 1:0, ale po… samobójczym trafieniu. Wynik nie rzucił na kolana, a drużyna Fernando Santosa, mimo ogromnej przewagi, miała spore kłopoty z rywalem. Głównie, jeśli chodzi o skuteczność, bo to ona najbardziej szwankowała. Jednak cel osiągnęli i wygrali, a gromadzenie punktów jest w eliminacjach najważniejsze. Obecnie Portugalia przewodzi z Serbią w tabeli grupy A. Zresztą te drużyny zremisowały w bezpośrednim starciu, a pozostałe spotkania wygrały.

Na dole tabeli Azerbejdżan, co nie jest niespodzianką. Bardziej jednak zaskakuje fakt, że udało się im zgarnąć jedyny punkt na Irlandii. Drużyna z wysp tragicznie gra w eliminacjach, ale każda zdobycz po stronie ekipy ze wschodnich rubieży Europy to już spory sukces. Warto zauważyć, że w dzisiejszym meczu może zagrać dwóch przedstawicieli Ekstraklasy. W obronie Anton Krywociuk oraz Mahid Emreli w ataku.

Azerbejdżan – Portugalia nasze typy

Dwa zdecydowane typy na faworyta tego spotkania. Jeden i drugi z niezłym kursem, więc może warto zainwestować pieniądze w kierunku drużyny z zachodu Europy.

Azerbejdżan – Portugalia | Typ: Portugalia strzeli w obu połowach @ 1,73 BETFAN

Azerbejdżan – Portugalia | Typ: Portugalia wygra do zera @ 1,57 BETFAN

Azerbejdżan – Portugalia kursy bukmacherów

BETFAN oferuje następujące kursy na to spotkanie:

  • Azerbejdżan wygra, kurs: 19,50
  • Portugalia wygra, kurs: 1,15
  • Remis, kurs: 7,50

Azerbejdżan – Portugalia fakty meczowe

  • Po czterech kolejkach Portugalia jest wiceliderem grupy – 10pkt. Azerbejdżan zamyka tabelę z jednym oczkiem na koncie
  • Średnia goli w meczach z udziałem Portugalii to 3 na mecz. W przypadku Azerów mowa o 2,25 na spotkanie
  • Oba zespoły spotkały się już w tych eliminacjach. Wówczas gospodarzem byli Portugalczycy, którzy wygrali na neutralnym gruncie – w Turynie – 1:0