Kontrowersyjne wpisy Artura Boruca po meczu ze Śląskiem
13.09.2021

Artur Boruc nie krył swojego zdenerwowania po kolejnej ligowej porażce Legii. Kontrowersyjne komentarze, z których jeden szybko został usunięty, pojawiły się na jego Instagramie.

Wpisy bramkarza Legii świadczą o tym, że musiał być naprawdę zdenerwowany. Boruc najpierw udostępnił post z klubowego Instagrama, na którym znajdował się tekst „Legia zawsze gra do końca.” i skomentował go słowami: „Byliśmy na tym samym meczu????!!”. Instastory szybko zostało jednak usunięte.

Wymowne zdjęcie z sędzią

Kilka godzin później na profilu Boruca pojawiła się jednak kolejna publikacja odnosząca się do meczu ze Śląskiem. Bramkarze Legii opublikował zdjęcie z sędzią sobotniego spotkania, Bartoszem Frankowskim, które skomentował w następujący sposób: „Moment kiedy zdajesz sobie sprawę, ze nic innego niż kop na pizd.ę lepszego efektu nie przyniesie…”, dodając do tego #niedzielneinspiracje.

Po pięciu rozegranych w tym sezonie spotkaniach (dwie wygrane, trzy porażki) Legia Warszawa zajmuje aktualnie w tabeli Ekstraklasy 16. miejsce, ze stratą 9 punktów do liderującego Lecha Poznań. “Legioniści” mają jednak jeszcze do rozegrania dwa zaległe ligowe mecze.