Kanał Sportowy usunięty z YouTube – BETFAN odpowiada zakładami
16.09.2021

Fanami Kanału Sportowego wstrząsnęła dziś zaskakująca informacja. YouTube podjął decyzję o zamknięciu konta kanału na swojej platformie, argumentując to naruszeniem zasad serwisu. Na całą sprawę szybko zareagował bukmacher BETFAN, w ofercie którego pojawiły się zakłady specjalne dotyczące Kanału Sportowego.

Kanał Sportowy, który tworzą Mateusz Borek, Krzysztof Stanowski, Tomasz Smokowski i Michał Pol, cieszył się ogromną popularnością w sieci już od momentu powstania. Głośno było o nim z racji rozmaitych znanych gości, jak również z powodu szerokiego wachlarza poruszanych tematów, także tych wzbudzających kontrowersje.

Właśnie z tego względu już od jakiegoś czasu pojawiały się informacje, że YouTube bacznie przygląda się jego działalności. Tak radykalnego kroku ze strony serwisu YouTube raczej nikt się jednak nie spodziewał.

Kanał Sportowy w ofercie BETFAN

Na usunięcie Kanału Sportowego z platformy YouTube bardzo szybko zareagował BETFAN. W ofercie tego bukmachera znalazły się specjalne zakłady, dotyczącego tego, czy Kanał Sportowy wróci na YouTube jeszcze w czwartek 16 września, bądź też w ciągu najbliższych 24 godzin.

Do całej sprawy przedstawiciele Kanału Sportowego odnieśli się już za pośrednictwem swojego oficjalnego konta w serwisie Twitter. Zgodnie z zawartymi w ich komunikacie informacjami sprawa jest wyjaśniana.

Załóż konto w BETFAN i wytypuj czy Kanał Sportowy wróci na YouTube. Z kodem FUTBOLNEWS otrzymasz zakład bez ryzyka na 600 PLN