Maciej Szczęsny znika z anteny TVP Sport
07.10.2021

Wczoraj gruchnęła informacja o przygodach samochodowo-alkoholowych byłego reprezentanta Polski. Maciej Szczęsny prowadził samochód mając w organizmie ponad pół promila alkoholu. Dzisiaj jest reakcja TVP Sport, w której jest ekspertem.

Maciej Szczęsny to jeden z bardziej wyrazistych ekspertów i komentatorów w naszym kraju. Zawsze słynął z ciętego języka, a wiele osób zwracało także uwagę na jego trudne relacje z synem Wojciechem. Teraz wiemy, że w najbliższym czasie nie zobaczymy go na antenach publicznego nadawcy.

Maciej miał pracować przy dwóch najbliższych meczach reprezentacji Polski, ale nie zrobi tego. W ciągu najbliższych kilku tygodni na pewno nie będzie go na antenie TVP Sport, a potem zobaczymy. To poważna sprawa i nie chcę podejmować decyzji pod wpływem emocji. Na pewno reakcja musi być odpowiednia i dać jasny przykład dla innych, żeby się kilka razy zastanowili, zanim zrobią taką głupotę – powiedział Marek Szkolnikowski, dyrektor stacji w rozmowie z Onetem.

Szybka reakcja dyrektora TVP Sport nie dziwi, bowiem to kolejna znana osoba, która w ten naganny sposób naraża pozostałych ludzi na niebezpieczeństwo.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO