Legia Warszawa może mieć poważny problem! Chodzi o gwiazdę drużyny
12.10.2021

Ligowy klasyk Legia Warszawa – Lech Poznań coraz bliżej i wiele wskazuje na to, że gospodarze mogą przystąpić do tego meczu mocno osłabieni. Wszystko ze względu na informacje z Azerbejdżanu, według których Mahir Emreli jest zakażony koronawirusem.

Kluczowy zawodnik Legionistów w tym sezonie przebywa aktualnie na zgrupowaniu swojej reprezentacji w związku z meczami eliminacji do mistrzostw świata.

Fatalne wieści dla Legii

Jak informują media z Azerbejdżanu, Mahir Emreli otrzymał pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa i nie wystąpi we wtorkowym meczu swojej drużyny narodowej z Serbią.

Informacja ta stawia więc także pod dużym znakiem zapytania jego występ w niedzielnym hicie Ekstraklasy, w którym Legia zmierzy się z Lechem oraz w zaplanowanym na 21 października spotkaniu Ligi Europy z Napoli.

Aktualizacja

Jak poinformowała rzeczniczka prasowa Legii, Izabela Kruk, zgodnie z ustaleniami sztabu medycznego stołecznej drużyny, powtórzony wynik testu na zakażenie koronawirusem dał u Mahira Emrelego wynik ujemny, a zawodnik jest zaszczepiony i nie ma żadnych objawów choroby.

Mahir Emreli wystąpił w tym sezonie w barwach Legii w sumie w 19 spotkaniach, zdobywając w nich łącznie 10 bramek.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO