Ansu Fati z kolejnym urazem kolana
27.10.2021

Przegrane El Clasico może nie być najgorszą wiadomością ostatnich dni dla Barcelony. Dzisiaj kataloński poinformował, że Ansu Fati doznał urazu kolana. Dla wszystkich fanów Blaugrany to nerwowe chwilę. W końcu Fati ostatni sezon niemal w całości stracił przez kontuzje i późniejsze operacje kolana.

Na ten moment jeszcze Barcelona nie poinformowała w oficjalnym komunikacie, jak poważny jest to uraz. Nie znamy także długości absencji zawodnika. Patrząc jednak na historię kontuzji, klub zapewne będzie dmuchać i chuchać. Rozgrywki 2020/2021 Ansu Fati zakończył… na początku listopada. Wówczas w meczu z Realem Betis musiał opuścić boisko w przerwie. Jego miejsce zajął Leo Messi, a Fatiego nie zobaczyliśmy już do końca sezonu. Kontuzja okazała się poważna, a ponadto swoje zrobiły nieudane operacje w pierwszej fazie leczenia.

Teraz Ansu Fati rozegrał zaledwie sześć meczów po powrocie do zdrowia. Tylko dwukrotnie wychodził w podstawowym składzie. Nie wiemy, kiedy dojdzie do kolejnego występu młodego gwiazdora. Jednak w przypadku poważniejszej kontuzji, być może Ronald Koeman znowu będzie musiał głębiej sięgnąć w kierunku La Masii. Tym bardziej że nadal kontuzjowany jest inny młody gracz – Pedri.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO