Baraże do MŚ 2022. Gdzie i o której obejrzeć losowanie?
25.11.2021

Zaplanowane na przyszły rok baraże do MŚ 2022 wyłonią ostatnich europejskich finalistów katarskiego mundialu. Losowanie par, które zmierzą się ze sobą w walce o ten cel i w którym udział weźmie też reprezentacja Polski, odbędzie się już w najbliższy piątek.

Baraże do MŚ 2022. Gdzie i o której odbędzie się losowanie?

Losowanie par barażowych odbędzie się w piątek 26 listopada 2021 roku w szwajcarskim Zurychu. Początek ceremonii zaplanowano na godzinę 17:00.

Gdzie obejrzeć losowanie?

Transmisję z losowania par barażowych do MŚ w Katarze będzie można obejrzeć na antenie TVP Sport. Początek relacji zaplanowano na godzinę 16:35. Losowanie będzie można również oglądać na stronie sport.tvp.pl oraz w aplikacji mobilnej.

Na kogo może trafić Polska?

Porażka z Węgrami na finiszu fazy grupowej eliminacji do mundialu sprawiła, że Polska znalazła się w gronie drużyn nierozstawionych przed losowaniem par barażowych.

Oznacza to, że biało-czerwoni mogą trafić w losowaniu na takie drużyny jak Portugalia, Szkocja, Włochy, Rosja, Szwecja lub Walia.

Kiedy zostaną rozegrane baraże do MŚ?

Baraże do MŚ podzielone zostały na dwa etapy. Mecze półfinałowe zostaną rozegrane 24 oraz 25 marca 2022 roku natomiast finały baraży zaplanowano na 28 i 29 marca. W ich wyniku na mundial pojadą jeszcze w sumie trzy reprezentacje.

Czytaj również

Czy piłkarze wiedzieli, że grają o rozstawienie w barażach?

Lewandowski i długo nikt. System, który zawodzi

Czy my potrafimy wygrywać tylko ze słabeuszami?