Leicester – Legia. Gdzie obejrzeć mecz?
25.11.2021

Mecz Leicester – Legia w 5. kolejce zmagań w Lidze Europy to kluczowe spotkanie w kontekście dalszego udziału mistrzów Polski w tych rozgrywkach. Emocji zdecydowanie nie powinno w nim więc brakować.

Spotkanie o ogromnym znaczeniu

Po 4 rozegranych dotąd meczach Legia ma na swoim koncie 6 punktów i zajmuje 3. miejsce w tabeli grupy C. Leicester jest na 4. miejscu z 5 punktami. Stawce przewodzi Spartak Moskwa, który w środę pokonał u siebie Napoli i ma 7 punktów, podobnie jak włoska drużyna.

Jak więc doskonale widać wynik czwartkowego meczu na King Power Stadium będzie miał ogromny wpływ na układ sił w grupie C.

Gdzie obejrzeć mecz Leicester – Legia?

Transmisję z meczu Leicester – Legia będzie można oglądać na platformie Viaplay, która posiada wyłączne prawo do transmitowania w Polsce rozgrywek Ligi Europy.

Część spotkań Legii w Lidze Europy można już było zobaczyć także na antenie Telewizji Polskiej, ale publiczny nadawca ma prawo pokazywać wyłącznie domowe mecze mistrza Polski w tegorocznych rozgrywkach Ligi Europy.

Początek transmisji pojedynku Leicester – Legia w Viaplay zaplanowano już na godzinę 20:00. Mecz poprzedzi studio, a samo spotkanie rozpocznie się o godzinie 21:00. Skomentują je Piotr Domagała oraz Marcin Borzęcki.

Leicester – Legia typy

Czy warszawska drużyna zdoła ponownie zaskoczyć angielski zespół? Gra będzie toczyła się w czwartek o ogromną stawkę, więc motywacji z pewnością nie będzie brakowało żadnej ze stron.

Leicester City – Legia Warszawa typy (25.11.2021, czwartek 21:00)