I liga: Termalica zamierza iść za ciosem. Puszcza nie ułatwi zadania
05.10.2018
kurs 1.83
I liga
Termalica - Puszcza (2,5 gola w meczu)
-

Zmiana szkoleniowca poprawiła sytuację spadkowicza, Termalica wydostała się ze strefy spadkowej. Piłkarze z Niecieczy zaczynają patrzeć w górę tabeli. Po meczu z Puszczą Niepołomice chcą mieć o trzy punkty więcej. Sobotnie spotkanie rozpocznie się o godzinie 17.00.

Do pełnego zadowolenia jeszcze daleko, ale już jest zdecydowanie lepiej niż za trenera Jacka Zielińskiego. Spadkowicz z ekstraklasy pod wodzą Marcina Kaczmarka zaczął wygrywać. W ostatniej kolejce pokonał na wyjeździe GKS Katowice 2:1, strzelając decydującego gola w 90. minucie. – Po wygranej w Katowicach trzeba iść za ciosem i wygrać, Nie możemy stać w miejscu – mówi na oficjalnej stronie klubu kapitan Mateusz Kupczak.

Przeciwko Puszczy gospodarze zamierzają odnieść drugie zwycięstwo w sezonie przed własną publicznością. – W każdym spotkaniu musimy grać do samego końca, żeby wygrywać. Wtedy zaczniemy piąć się w górę tabeli. Przed nami batalia z Puszczą, w której oczywiście walczymy o trzy punkty. Tej szansy nie możemy zmarnować – zaznacza bramkarz Dariusz Trela.

Rywal nie będzie jednak łatwy do pokonania. Puszcza zdecydowanie gorzej spisuje się przed własną publicznością – trzy porażki, niż na wyjazdach. W sześciu meczach doznała tylko jednej porażki, 0:3 z liderem Rakowem Częstochowa. W pozostałych starciach zanotowała dwie wygrane i trzy remisy. Co warto odnotować w każdym z tych spotkań padały bramki, co jest gwarantem emocji w Niecieczy. Z drugiej strony w pojedynkach pomiędzy tymi zespołami nigdy jeszcze nie zdobyto więcej niż dwie bramki.

Nie sądzimy, by tym razem obie drużyny urządziły sobie festiwal strzelecki. Kurs na poniżej 2,5 gola w LVBet 1.83. Stawka na gospodarzy wynosi 2.07, na remis i Puszczę po 3.35. Termalica jest faworytem, ale klub z Niepołomic również stać na wygranie tego spotkania. Dlatego pozostaniemy przy typie poniżej 2,5 gola.

500PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO