Kadrowicze komentują odejście Paulo Sousy
30.12.2021

Odejście Paulo Sousy z reprezentacji Polski niezmiennie budzi sporo emocji. Pomimo że Portugalczyk rozwiązał już kontrakt z PZPN, to echa całej sprawy nadal nie cichną. Sytuację komentują prezesi, dziennikarze, piłkarze. W ostatnim czasie głos zabrało kilku naszych kadrowiczów. 

– Szkoda strzępić ryja – dosadnie skomentował odejście Paulo Sousy Mateusz Klich. Nie jest on jednak jedynym piłkarzem reprezentacji, który wyraził niezadowolenie z całej sytuacji.

Sousa nie dodzwoni się do Glika

Kamil Glik pochwali się na Twitterze screenem, na którym widzimy, że polski obrońca zablokował numer portugalskiego szkoleniowca.

Wielu uważa, że koniec przygody Paulo Sousy z polską kadrą może oznaczać swego rodzaju świeży start dla Kamila Grosickiego. Portugalski selekcjoner nie widział w kadrze miejsca dla polskiego skrzydłowego, chociaż wielu sugerowało, że ten zapracował na powołanie. Grosicki skomentował decyzję PZPN o rozwiązaniu kontraktu z Sousą w dość lakoniczny sposób.

Możemy się spodziewać, że z biegiem czasu pojawią się komentarze innych piłkarzy reprezentacji Polski. Trudno powiedzieć, czy głos zdecyduje się zabrać Robert Lewandowski, ale wydaje się bardzo prawdopodobne, że kapitan kadry zostanie w końcu zapytany o całą tę sytuację.