Adam Nawałka spotkał się z Cezarym Kuleszą. Czy dzisiaj poznamy nowego selekcjonera?
14.01.2022

Chyba już nie ma wątpliwości, kto poprowadzi reprezentację Polski! Adam Nawałka i Cezary Kuleszą mają za sobą dwa spotkania. Kwestia ogłoszenia nowego selekcjonera to formalność. Prawdopodobnie doczekamy się wielkiego powrotu na reprezentacyjną ławkę trenerską!

Jak informował Mateusz Borek, wczoraj w nocy doszło do spotkania obu panów w hotelu Regent w Warszawie. Adam Nawałka przyleciał na nie prosto z wakacji na Malediwach, a z kolei prezes PZPN wrócił z Krakowa. Nocne spotkanie miało przynieść nić porozumienia. Według informacji Sebastiana Staszewskiego z Interii niemal wszystkie kwestie zostały uzgodnione na linii trener – związek.

To oznacza, że jeszcze dzisiaj możemy poznać oficjalnie następcę Paulo Sousy. Według informacji tego ostatniego dziennikarza, Nawałka będzie zarabiał mniej niż jego poprzednik. Portugalczyk inkasował 75 tysięcy euro miesięcznie. To ponad 300 tysięcy złotych, a dodajmy, że najwyższa pensja Nawałki podczas pierwszej kadencji w kadrze wyniosła 120 tysięcy złotych, czyli nieco ponad 1/3 zarobków Sousy.