Senegal nie ma kompleksów przed meczem z Polską
18.06.2018

We wtorek rywalizację na turnieju w Rosji rozpocznie grupa H. O godzinie 14. na murawę wybiegną zespoły Kolumbii i Japonii. Trzy godziny później rywalizację rozpocznie reprezentacja Polski, która zmierzy się z Senegalem.

Senegal wie jak grać

W poniedziałek na stadionie Spartaka Moskwa odbyła się konferencja prasowa z udziałem trenera naszych wtorkowych rywali.Selekcjoner Aliou Cisse stwierdził, że docenia reprezentację Polski, ale się jej nie obawia. – Jesteśmy gotowi do meczu. Mamy za sobą bardzo dobre przygotowania. Polska jest silna, ma wielkie indywidualności, ale też pewne braki w obronie. Wszyscy znają Roberta Lewandowskiego. To piłkarz klasy światowej, ale świetna drużyna to taka, która gra zespołowo. I tak właśnie prezentuje się polski zespół. My nie mamy specjalnego planu na Lewandowskiego. Mamy plan zbiorczy, kolektywny, aby wygrać. Jesteśmy jedną z silniejszych drużyn w Afryce. Na pewno nie będziemy mieć kompleksów – stwierdził Cisse.

Pytany był również m.in. o dyspozycję Sadio Mane z Liverpoolu. – Na boisku ma w sobie coś specjalnego, jest nieprzewidywalny. Nikt nie jest w stanie go zatrzymać. W każdym momencie meczu może zrobić różnicę. Ale Senegal to nie tylko Sadio Mane. Choć oczywiście będziemy go wspierać na boisku – podkreślił Cisse.

typy dnia
kurs 3.25
Irlandia - Dania
Zwycięzca
X
kurs 1.97
Polska - Słowenia
Obie strzelą
TAK
kurs 2.14
Niemcy – Irlandia Północna
Liczba goli 3,5
+
kurs 2.00
PSG – Lille
Obie strzelą
TAK
1000PLN
Oferta VIP!
GRAMGRUBO