Lechia – Śląsk 🇵🇱 Typy, kursy (05.02.2022)
04.02.2022

Mecz przyjaźni w Gdańsku. Jednak dla jednych i drugich to okazja na pierwsze punkty w nowym roku. Faworytem będą gospodarze, którzy zimą się nie osłabili. Nieco inaczej wygląda sytuacja wrocławian, którzy mają spore kłopoty kadrowe w przededniu rundy. 

Lechia – Śląsk zapowiedź (sobota, 20:00)

Celem Lechii oczywiście są europejskie puchary. Jesień w wykonaniu gdańszczan można podzielić na dwie części. Najpierw Piotr Stokowiec, a później Tomasz Kaczmarek. Za kadencji tego drugiego Lechia grała zdecydowanie bardziej atrakcyjną piłką. Skończyli jesień na 5. miejscu. To dobre miejsce na atak z drugiego szeregu. Zimą udało się pozyskać wielki talent z Ruchu Chorzów – Tomasza Neugebauera. Może jeszcze teraz nie będzie odgrywał tak wielkiej roli, ale przyszłościowo powinien być niezłym wzmocnieniem dla BKS-u.

Śląsk pozyskał Islandczyka i Dennisa Jastrzembskiego z Herthy Berlin. Kłopot w tym, że już odszedł Mateusz Praszelik do Hellasu Verona. Lada moment może w jego ślady pójść Erik Exposito. Dwa najważniejsze ofensywne ogniwa poza klubem? To może być kłopot w kontekście rundy wiosennej. Wrócił, co prawda Fabian Piasecki, jednak nie trudno nie odnieść wrażenia, że Śląsk jest słabszy kadrowo teraz niż jesienią.

Lechia – Śląsk kursy bukmacherów

BETFAN oferuje następujące kursy na to spotkanie:

  • Lechia wygra, kurs: 2,20
  • Śląsk wygra, kurs: 3,20
  • Remis, kurs: 3,45

Lechia – Śląsk nasze typy

Stawiamy na kilka goli w Gdańsku na inauguracje.

Nasze typy

Lechia – Śląsk fakty meczowe

  • Mecz 5. z 10. drużyną w ligowej tabeli. Gospodarze mają 33pkt, goście 24
  • Z zespołu Śląska odszedł już Mateusz Praszelik, a lada moment może odejść także Erik Exposito
  • Lechia straciła Mateusza Żukowskiego na rzecz Glasgow Rangers
  • Jesienią we Wrocławiu było 1:1

Inne mecze

Inter – Milan (sobota, 18:00)

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO