Puchar Króla: Znamy pary półfinałowe
04.02.2022

Wczoraj Athletic Bilbao ograł Real Madryt, dzisiaj poznaliśmy pary 1/2 finału Pucharu Króla. Do zakończenia rozgrywek pozostało pięć meczów. Po najbliższych czterech poznamy finalistów i jednocześnie dwie ekipy, które zameldują się w Superpucharze Hiszpanii 2023. 

Trzeba przyznać, że tegoroczny Puchar Króla jest mocno przetrzebiony pod kątem faworytów. Nie ma już żadnego z uczestników Ligi Mistrzów z tego sezonu. Na dzisiaj faworytem wydaje się być Real Betis. Verdiblancos to obecnie trzecia ekipa LaLiga, więc uchodzi za drużynę, która ma największe szansę na zgarnięcie trofeum. Ekipa Manuela Pellegriniego trafiła na Rayo Vallecano. W drugiej połowie Athletic Bilbao spotka się z Valencią.

Mecze półfinałowe odbędą się już z rewanżami. To oznacza, że pierwsze spotkania odbędą się w Madrycie oraz Bilbao. Te już w najbliższym tygodniu. Rewanże dopiero na początku marca w Sewilli i Walencji. Data finału jeszcze nieznana, ale można założyć, że po raz kolejny najlepsze drużyny rozgrywek spotkają się na La Cartuja. Krótko mówiąc Real Betis ma szansę dwa z trzech ostatnich meczów rozegrać u siebie w mieście.

 

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO