Maciej Gajos przedłużył kontrakt z Lechią Gdańsk
08.02.2022

Kiedy w 2019 roku Maciej Gajos odchodził z Lecha Poznań i trafiał do Lechii Gdańsk, to wielu mogło wątpić w powodzenie tego transferu. Tymczasem pomocnik rozgrywa w klubie z Trójmiasta swój trzeci sezon, a jego dyspozycja jest na tyle zadowalająca, że obie strony zdecydowały się przedłużyć umowę.

Maciej Gajos występuje w Lechii Gdańsk od sezonu 2019/20. 30-latek w przeciągu 2,5 roku rozegrał dla biało-zielonych 86 spotkań stając się pewnym punktem jedenastki Piotra Stokowca, a później Tomasza Kaczmarka.

Nowa umowa

Dobra postawa Gajosa sprawiła, że klub chciał przedłużyć z piłkarzem umowę, która wygasała w czerwcu. Obie strony doszły do porozumienia i złożyły podpisy pod nowym kontraktem, który będzie obowiązywać do 2024 roku.

Cieszę się, że Klub i Maciek znaleźli porozumienie. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Maćkiem. Dla mnie Maciej Gajos jest nie tylko bardzo dobrym zawodnikiem, ale bardzo ważną osobowością tej drużyny. Widzę w nim bardzo profesjonalnego i ambitnego człowieka – skomentował w wypowiedzi dla oficjalnego strony klubu, Tomasz Kaczmarek, trener lechistów.

W obecnym sezonie Maciej Gajos rozegrał 17 meczów, w których zdobył 3 bramki i zanotował 1 asystę.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO