Zvonimir Kožulj nie zagra w tym sezonie. Olbrzymi pech Bośniaka

09.02.2022

Potwierdziły się najgorsze przypuszczenia. Kontuzja, której doznał Zvonimir Kožulj okazała się na tyle groźna, że piłkarz nie zagra już tym sezonie PKO Ekstraklasy.

Zvonimir Kožulj miał być jednym z większych wzmocnień walczącej o ligowy byt Bruk-Bet Termaliki Nieciecza. Słonie ściągnęły Bośniaka z myślą o wzmocnieniu swojej ofensywy na rundę wiosenną. Transfer wydawał się tym bardziej przemyślany, że mowa o piłkarzu sprawdzonym na polskim podwórku. Kožulj kilka sezonów wcześniej zaliczał bardzo udane występy w barwach Pogoni Szczecin.

Kontuzja na samym początku

Piłkarz dołączył do drużyny Radoslava Latala 21 stycznia. Już dzień później, podczas treningu, nabawił się poważnej kontuzji. Informację o możliwym zerwaniu więzadeł podał na Twitterze Szymon Janczyk, dziennikarz portalu Weszło.

Kolejne wiadomości napływające z obozu Bruk-Betu były jednak takie, że uraz okazał się mniej groźny i pauza piłkarza potrwa krócej. Niestety w ostatni wtorek sam Kožulj za pośrednictwem swojego profilu na Instagramie poinformował, że w tym sezonie nie będzie w stanie już wyjść na boisko.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Zvonimir Kožulj (@zvonkec93)

Wiadomo, że Bośniak nie zadebiutuje zatem w zespole Słoni podczas tej kampanii. Na chwilę obecną trudno powiedzieć, co stanie się z losami piłkarza dalej. 28-latek do Niecieczy trafił na zasadzie półrocznego wypożyczenia z Eyupsporu.