Jacek Góralski trafi do Legii Warszawa?
14.02.2022

Jacek Góralski znalazł się na celowniku Legii Warszawa – poinformował na Twitterze Krzysztof Stanowski. Piłkarz Kajratu Ałmaty miałby wspomóc mistrza Polski w walce o utrzymanie w PKO BP Ekstraklasie.

Legia Warszawa nadal nie może być spokojna o swój ligowy byt. Drużyna mistrza Polski cały czas szuka wzmocnień. Jednym z piłkarzy, którzy w najbliższym czasie mogą trafić do zespołu ze stolicy jest reprezentant Polski – Jacek Góralski.

Powrót do reprezentacji?

Na transferze Jacka Góralskiego skorzystać mógłby zarówno klub z Warszawy, jak i również sam piłkarz, który walczy o powrót do reprezentacji Polski. Zawodnik Kajratu Ałmaty spotkał się ostatnio z selekcjonerem Czesławem Michniewiczem i wydaje się, że pomocnik może znaleźć się w gronie powołanych na mecz barażowy z Rosją.

Po porażce z Wartą Poznań, Legia Warszawa nadal znajduje się w strefie spadkowej PKO BP Ekstraklasy i klubowi coraz poważniej zaczyna zaglądać w oczy widmo spadku. Transfer 29-letniego pomocnika miałby zwiększyć rywalizację w drużynie mistrza Polski, zwłaszcza w obliczu odejścia kilku kluczowych zawodników.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO