Thibault Moulin o krok od Wieczystej Kraków?
16.02.2022

Były piłkarz Legii Warszawa, który ma na swoim koncie występy w fazie grupowej Ligi Mistrzów może niebawem zagrać w drużynie z piątej klasy rozgrywkowej. Chodzi oczywiście o Wieczystą Kraków, która z sezonu na sezon pnie się coraz wyżej w hierarchii. 

Thibault Moulin był ostatnio graczem rumuńskiego FC Academica Clinceni, jednak z racji, że klub miał wobec niego spore finansowe zaległości, piłkarz zdecydował się wystąpić o rozwiązanie kontraktu. Wszystko wskazuje na to, że jak najbardziej możliwy jest teraz powrót do Polski. Francuz ma być od krok od podpisania kontraktu z klubem, którego właścicielem jest Wojciech Kwiecień.

Po awans

Moulin miałby pomóc Wieczystej w wywalczeniu awansu do trzeciej ligi. Przypomnijmy, że krakowski klub sięga po piłkarzy z uznanym nazwiskiem z coraz większą częstotliwością. Do Krakowa trafili w ostatnich latach między innymi Sławomir Peszko, Radosław Majewski, Maciej Jankowski, Łukasz Burliga czy Wilde-Donald Guerrier. Trenerem klubu od czerwca ubiegłego roku pozostaje natomiast Franciszek Smuda.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO