Poradnik bukmachera: Tabela prawdę Ci powie
16.10.2018
Ostatnia aktualizacja 15 lipca, 2020 o 21:30

Dzisiaj wieczorem pożegnamy się z reprezentacjami, a już w weekend wracamy na ligowe boiska. Wielu z Was z pewnością sięgnie do naszej ligowej rywalizacji. Szukając godnych uwagi zdarzeń na typy Ekstraklasy trzeba z pewnością zrobić dokładną analizę. Jak pisaliśmy wcześniej w naszym antydekalogu gracza, bez analizy nie wybierzemy dobrych typów ekstraklasy czy inną ligę. Jest wiele stron, które oferują różnego rodzaju statystyki. My wybierając typy ekstraklasy sięgamy także do swoich zestawień i teraz w naszym poradniku podrzucimy Wam garść z nich.

 

Na początek i trochę z kronikarskiego obowiązku aktualna tabela Ekstraklasy:

Pierwsze na co warto zwrócić uwagę wybierając typy ekstraklasy jest postawa drużyn w meczach wyjazdowych i domowych. Zacznijmy od tych pierwszych.  Podstawowa tabela meczów domowych wygląda następująco (w nawiasie miejsce w tabeli ogólnej).

 

Jednak taka podstawowa tabela to nie wszystko, dlatego warto wybierając typy ekstraklasy spojrzeć na nieco bardziej rozbudowane statystyki.  Procentowe zestawienie zdobytych punktów, meczów bez porażki oraz meczów bez wygranej.

 

Jak łatwo zauważyć, na pierwszy rzut oka widać ogromne atuty Piasta i Lechii, a z drugiej strony skąd wynikają problemy ekip z dolnych rejonów tabeli. Tak samo jak można w łatwy sposób zobaczyć kryzys Legii, która jest w niechlubnej czołówce ekip, które na własnym boisku rzadko wygrywają. To pierwsza podpowiedź jeżeli chodzi o typy ekstraklasy.

 

Adekwatnie mamy oczywiście zestawienia spotkań wyjazdowych. Tabela ogólna.

 

No i nasze specjalne szczegółowe tabele:

 

No i wracając do kryzysu Legii łatwo zauważamy co ratuje jeszcze ekipę Mistrza Polski przed totalną klęską. Z drugiej strony spostrzec można bez problemu największy problem beniaminka z Sosnowca. Dlatego szykując po raz kolejny typy ekstraklasy uważajmy na Legię na wyjazdach.

 

Jutro kolejna porcja naszych statystyk dotyczących typów ekstraklasy, tym razem przeanalizujemy rozkłady bramek.

 

Jeżeli macie wątpliwości co do podstaw typowania to zapraszamy do poprzednich odcinków naszego poradnika:

Poradnik bukmacherski: Combo, system, singiel, ako?

 

Poradnik bukmacherski: Typowanie od zera

 

Poradnik bukmachera: Nasz antydekalog gracza

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO