Wisła Kraków bez dyrektora sportowego! Tomasz Pasieczny kończy pracę przy Reymonta
04.03.2022

Najpierw Adrian Gula, teraz Tomasz Pasieczny. Wisła Kraków właśnie zakończyła współpracę z dotychczasowym dyrektorem sportowym. Klub z Reymonta czekają zatem kolejne zmiany.

Tomasz Pasieczny przestał pełnić obowiązki Dyrektora Sportowego Wisły Kraków. Projekt rozpoczęty w lipcu 2021 roku – mający na celu realizację polityki transferowej, a także organizację oraz koordynację pracy pionu sportowego – nie będzie kontynuowany – czytamy w lakonicznym komunikacie klubu. Pasieczny pełnił swoją rolę od lipca 2021 roku. Wcześniej przez wiele lat pracował jako skaut dla Arsenalu, zajmując się rynkiem Europy środkowo-wschodniej. Póki co nie wiadomo, kto będzie nowym dyrektorem sportowym klub lub kto przejmie jego obowiązki.

Przypomnijmy, że Wisła Kraków jest już w strefie spadkowej. Fatalny start rundy wiosennej sprawił, że Biała Gwiazda zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli Ekstraklasy. Ponadto ekipa z Reymonta trzy dni temu skompromitowała się w Pucharze Polski. Wydawało się, że trzecioligowa Olimpia Grudziądz będzie łatwym rywalem. Tymczasem krakowianie odpadli po rzutach karnych.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO