Prezes PSG w furii po przegranym meczu. Groził śmiercią pracownikowi Realu!

10.03.2022

Niełatwo jest przegrywać na takim poziomie i w taki sposób. Część potrafi przyjąć to z godnością, a część pokazuje swoje prawdziwe oblicze. Prezes PSG Nasser Al-Khelaifi po odpadnięciu jego klubu z Ligi Mistrzów miał dopuścić się haniebnego zachowania. W tle były bardzo poważne pogróżki w stronę pracownika Realu Madryt.

Celem prezesa był pokój sędziów. Katarczyk był bardzo zdenerwowany na sytuacje przy golu na 1:1. Uważał, że Karim Benzema faulował Gianluigiego Donnarumme i paryżanom należał się rzut wolny. Nasser Al-Khelaifi jednak nie dostał się do sędziów, gdyż… pomylił pokoje. Sfrustrowany trafił na jednego z pracowników Realu Madryt. Wywiązała się kłótnia i niemal szamotanina. Według słów świadków padła nawet groźba śmierci. – Zabije cię – miał powiedzieć prezes PSG.

W sprawę wmieszała się lokalna policja, która zaprowadziła spokój pod szatniami. Po wszystkim jeden z przedstawicieli gości przeprosił za zamieszanie gospodarzy. Jednak wg informacji telewizji Movistar+ jeden z pracowników gospodarzy miał całe wydarzenie nakręcić telefonem komórkowym. Nadal jednak nikt nie potwierdził istnienia tego wideo. Jeśli takowe istnieje i dostanie się do przestrzeni publicznej, prezes PSG może mieć wówczas ogromne kłopoty.