Krychowiak o krok od opuszczenia Krasnodaru. Polak ma oferty z Niemiec i Hiszpanii

10.03.2022

Grzegorz Krychowiak od dłuższego czasu nosi się z zamiarem opuszczenie rosyjskiego Krasnodaru. Polak nie może narzekać na brak ofert, a wszystko wskazuje na to, że aktualny klub nie zamierza utrudniać mu odejścia. 

Rosyjska agresja na terytorium Ukrainy spowodowała, że wielu obcokrajowców występujących na co dzień w lidze rosyjskiej zdecydowało się na poszukanie dla siebie nowego klubu. Prawdziwy exodus ma miejsce w Krasnodarze, gdzie z posady szkoleniowca zrezygnował nawet  Niemiec Daniel Farke. Jednym z piłkarzy, którzy woleliby w najbliższych latach kontynuować swoją karierę na zachodzie jest Grzegorz Krychowiak.

Powrót do Hiszpanii?

Dziennikarz Interii Piotr Koźmiński informuje, że polski pomocnik nie narzeka na brak ofert. Zainteresowane usługami Krychowiaka mają być kluby z Niemiec oraz Hiszpanii. Nie wiemy póki co, które konkretnie kluby widziały by u siebie Polaka, ale mamy pewność, że chodzi o drużyny z najwyższych klas rozgrywkowych. Krychowiak wciąż cieszy się bowiem sporą renomą na rynku.

Kilka dni temu portal Meczyki.pl poinformował, że realna jest też opcja, w której Krychowiak trafiłby do Legii Warszawa. Polakowi bowiem bardziej zależy w tej chwili na regularnej grze niż wysokim kontrakcie. Niewykluczone więc, że w przypadku fiaska negocjacji z zagranicznymi klubami, powróci temat transferu do drużyny mistrza Polski.