Robert Lewandowski nie zagra ze Szkocją!
24.03.2022

Długo kibice zastanawiali się czy Robert Lewandowski wystąpi w towarzyskim meczu ze Szkocją. Na kilka godzin przed starciem na Hampden Park znamy odpowiedź. Kapitan kadry obejrzy spotkanie z trybun!

Jakiś czas temu Czesław Michniewicz wspominał mecz z Andorą sprzed roku. Wówczas Robert Lewandowski wybiegł na murawę, strzelił gole, ale doznał kontuzji. Przez to wypadł z meczu z Anglią, a także nie zagrał w 1/4 finału Ligi Mistrzów. Teraz nowy selekcjoner chce uniknąć niepotrzebnego ryzyka. Jak poinformował Tomasz Włodarczyk z serwisu Meczyki.pl kapitana nie zobaczymy nawet na ławce.

Robert Lewandowski będzie zatem wypoczęty i głodny gry na wtorkowy finał baraży. Rywala poznamy dzisiaj wieczorem. Być może dzisiaj poznamy odpowiedź, kto będzie mógł zagrać z Lewym w parze w ataku. Czesław Michniewicz ma przed sobą 90 minut na znalezienie odpowiedniego kandydata, jeśli zdecyduje się na duet napastników. Najwyżej stoją akcje Arkadiusza Milika. Jednak forma Krzysztofa Piątka czy dotychczasowa postawa w kadrze Adama Buksy wskazuje, że na tej pozycji nie mamy się czym martwić.

Początek dzisiejszego meczu Szkocja – Polska o godzinie 20:45. Transmisja meczu w TVP1, a także w Polsat Sport Premium1.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO