Jakub Moder nie zagra na mistrzostwach świata?! Polak zerwał więzadła krzyżowe
03.04.2022

Podczas spotkania ligowego z Norwich Jakub Moder zerwał więzadła krzyżowe w kolanie. Polaka czeka długa przerwa w grze. Bardzo możliwe, że polski pomocnik nie zdąży wykurować się na listopadowe zgrupowanie reprezentacji przed mistrzostwami świata. 

Jakub Moder pojawił się na boisku dopiero w drugiej połowie spotkania z Norwich. Polak przebywał jednak na boisku zaledwie cztery minuty, gdyż z powodu groźnie wyglądającego urazu zmuszony był opuścić plac gry. Niestety potwierdziły się najczarniejsze przypuszczenia. Dziennikarz Meczyki.pl Tomasz Włodarczyk informuje, że Moder zerwał więzadła krzyżowe.

Bez Modera w Katarze?

Wielce prawdopodobne, że Jakub Moder nie zdoła powrócić do pełni zdrowia w tym roku. Pod ogromnym znakiem zapytania stanął więc wyjazd polskiego pomocnika na katarskie mistrzostwa świata. Z pewnością nieobecność Modera nie przejdzie niezauważona, gdyż w ostatnich miesiącach Polak stawał się jednym z kluczowych zawodników kadry. W meczu ze Szwecją piłkarz Brighton rozegrał pełne dziewięćdziesiąt minut.