Cristiano Ronaldo zniszczył telefon jednego z kibiców? Sprawę bada policja

11.04.2022

Cristiano Ronaldo nie ma za sobą najbardziej udanego weekendu. Manchester United przegrał na Goodison Park z Evertonem, a sam piłkarz może mieć w najbliższym czasie do czynienia z policją. Schodząc do tunelu Portugalczyk miał wytrącić z rąk jednego z kibiców telefon, który w wyniku upadku uległ zniszczeniu. 

Internet obiegło nagranie, na którym widać jak schodzący do szatni Cristiano Ronaldo nerwowo wymachuje ręką, po czym obok niego na ziemię upada przedmiot. Po czasie miało się okazać, że piłkarz wytrącił z rąk jednego z kibiców telefon, a całą sprawą miała zająć się policja.

Domniemana napaść

Doniesienia te potwierdził rzecznik policji Merseyside, który oznajmił, że właściwy organ nawiązał współpracę z Manchesterem United i Evertonem w celu wyjaśnienia całego zamieszania. – Mogę to potwierdzić. Współpracujemy z Manchesterem United i Evertonem w sprawie domniemanej napaści na meczu piłki nożnej. Dochodzenie jest w toku, obecnie działamy nad przeglądem materiału z kamer CCTV. Chcemy ustalić czy doszło do przestępstwa – powiedział cytowany przez Guardiana.