Lord znowu na czołówkach gazet! Nicklas Bendtner skazany na 50 dni więzienia
03.11.2018

Nicklas Bendtner jest jedną z barwniejszych postaci w światowym futbolu. 30-letni Duńczyk zasłynął z bardzo specyficznego życia. Były piłkarz Arsenalu często dzielił się swoimi ekscesami w mediach społecznościowych, publikując prywatne zdjęcia. Tym razem piłkarz poszedł o krok dalej.

Choć w ostatnich sezonach Nicklas nie jest już tak rozpoznawanym oraz rozchwytywanym piłkarzem przez media, to w ostatnim czasie zawodników znów wskoczył na pierwsze strony gazet. Wszystko za sprawą incydentu, który miał miejsce 9 września.

Nicklas Bendtner wracał wtedy wraz ze swoją dziewczyną z jednej z imprez. Po odbyciu przejazdu, piłkarz opuścił pojazd nie płacąc. Po słownym przepychankach, zawodnik Rosenborgu uderzył kierowcę w szczękę, a następnie kopnął go, gdy ten leżał na ziemi. Całe zdarzenie zarejestrowały kamery.

Oczywiście były piłkarz Arsenalu przyznał się do wszystkich wydarzeń, jednakże zaznaczył, że zrobił to tylko w obronie własnej, gdyż w tamtej chwili poczuł się zagrożony z powodu zachowania taksówkarza. Kierowca miał bowiem rzucić puszkę w stronę piłkarza.

Sąd w Kopenhadze skazał Nicklasa Bendtnera na 50 dni więzienia. Wyrok jest nieprawomocny, dlatego zawodnik od razu odwołał się od decyzji sądu. Jak na razie piłkarz będzie przebywał na wolności, do momentu, aż cała sprawa nie zostanie ostatecznie wyjaśniona.

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO