Bolt kontynuuje poszukiwania klubu. Jest jednak jeden poważny problem…

03.11.2018

Wielokrotny mistrz olimpijski Usain Bolt nadal kontynuuje swoją przygodę z futbolem. Jamajczyk przez ostatnie dwa miesiące bronił barw Central Coast, ale zespół z Australii nie był w stanie sprostać ogromnym wymaganiom kontraktowym 32-latka.

Po dwumiesięcznym okresie próbnym, Bolt odrzucił ofertę klubu z A-League, który zaoferował mu roczną pensję na poziomie 150 tysięcy dolarów. Były biegacz był zaskoczony tak niską ofertą, oczekując zarobków w okolicach 3 milionów dolarów. Nie pomogli także sponsorzy, którzy nie chcieli dorzucić się do gigantycznej gaży Jamajczyka.

Po bezskutecznych testach w zespołach z Niemiec, Norwegii oraz Afryki, ośmiokrotny złoty medalista olimpijski ma nadal nadzieję na znalezienie odpowiedniego klubu: – Myślę, że pewni ludzie wciąż kontaktują się z moim agentem, więc zobaczymy, w jakim kierunku to pójdzie. To smutne, że nie wyszło mi w poprzednim klubie, ale rozstaliśmy się w dobrych warunkach. Zwyczajnie nie mogliśmy porozumieć się nad kwestią mojego kontraktu – zdradza Bolt.

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!