Robert Lewandowski odejdzie z Bayernu? Specjalny bonus na transfer Polaka!

04.06.2022

Coraz głośniej i częściej spekuluje się na temat transferu Roberta Lewandowskiego do Barcelony. Specjalną promocję przygotował Superbet, którzy gwarantuje bonus 200 PLN za odejście naszego reprezentanta z Bayernu.

Robert Lewandowski podjął decyzję. Polak chce opuścić Monachium, by podjąć się nowego wyzwania. Priorytetem naszego kapitana jest Barcelona. Choć na ten moment oba kluby nie doszły do porozumienia, to wiele wskazuje na to, że ostatecznie Bayern i Barcelona uzgodnią kwotę transakcji.

Bonus na transfer Lewandowskiego

Specjalną promocję przygotował Superbet, który gwarantuje bonus 200 PLN za wygrany zakład na odejście Roberta Lewandowskiego z Bayernu. Jak wziąć udział w promocji?

  1. Zarejestruj się w Superbet z tym linkiem.
  2. Wpłać minimum 50 zł.
  3. Na twoim pierwszym kuponie musi znajdować się typ na odejście Roberta Lewandowskiego z Bayernu.
  4. Bonus to 200 PLN za poprawny typ na odejście Roberta Lewandowskiego z Bayernu z uwzględnieniem, że minimalna stawka zakładu to 2 PLN

Przykład: Postaw pierwszy kupon po założeniu konta ze stawką 2 PLN na odejście Roberta Lewandowskiego z Bayernu po kursie z oferty (np. 1.30) i kupon zostanie rozstrzygnięty jako wygrany, otrzymasz regularną wygraną za kupon oraz bonus w wysokości 200 PLN. Wysokość przysługującego bonusu obliczona zostanie wg następującego wzoru:

· Stawka = 2 PLN – 0.24 PLN (12% podatku) = 1.76 PLN

· Kurs na odejście Roberta Lewandowskiego z Bayernu = 1.30

· Bonus = 200 PLN

· Kwota wygranej za kupon = 1.76 PLN * 1.30 = 2.29 PLN

· Łączna wygrana = 202.29 PLN

Więcej o promocji: tutaj