Koniec angielskiej przygody? Fabinho może zimą zmienić klub
03.11.2018

Jak donoszą francuskie media, Fabinho nie jest zadowolony ze swojej marginalnej roli w nowym klubie i poważnie rozważa zmianę otoczenia. Sytuację miałby wykorzystać nie byle kto, bo aktualny mistrz Francji, czyli PSG.

Fabinho był bohaterem jednego z głośniejszych transferów na Wyspy minionego lata. Ekspansja Kloppa robiła wrażenie, a nazwiska takie jak Keita, Fabinho czy Fekir miały być częścią nowego, jeszcze lepszego Liverpoolu. Ostatecznie na Anfield trafiła tylko pierwsza dwójka, a regularnie grał jedynie Keita.

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

Klopp tłumaczył, że Fabinho potrzebuje więcej czasu na poznanie ligi i stylu drużyny, ale w tym przypadku wydaje się to odwracaniem uwagi od problemu. Byłemu zawodnikowi Monaco wyjazd z Francji nie służy, a uciekający czas wydaje się to tylko potwierdzać. Brazylijczyk nie dostawał wielu szans, ale nawet kiedy je miał, nie prezentował niczego specjalnego.

Zdaniem “Le Parisien” Fabinho stracił cierpliwość i chętnie skorzystałby z propozycji PSG. Paryżanie chcą zimą wypożyczyć pomocnika na pół roku, a jego obecna forma ich nie odstrasza. Co ciekawe, to właśnie PSG przegrało latem walkę z Liverpoolem, który zapłacił ok. 45 milionów euro. Przeszkodą okazała się nie cena, a wola zawodnika, który chciał trafić do Anglii. Co się odwlecze, to nie uciecze? – Niedługo się przekonamy.

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

 

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO