Messi zdąży na Inter? Valverde trzyma Włochów w niepewności

03.11.2018

Ernesto Valverde porozmawiał z dziennikarzami przy okazji ligowego starcia z Rayo Vallecano, ale nie zabrakło pytań o inne, wiadome rzeczy. Leo Messi przez kontuzję ręki opuścił kilka spotkań, a każdy chce wiedzieć, kiedy argentyński „crack” wróci na murawę.

W obliczu trudnego kalendarza kontuzja 31-latka była dla kibiców Barcelony jak cios. Szczególnie bolesna była wizja jego nieobecności w „El Clasico”, które opuścił ostatnio w 2007 roku. Mimo obaw „Blaugrana” radzi sobie bez swojej największej gwiazdy lepiej niż dobrze, co z pewnością cieszy samego Argentyńczyka, jak i resztę zawodników, która bardziej uwierzy w siłę drużyny. Jednak jak wiadomo, niedługo wszystko wróci do normy.

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

– Czy Messi zagra we wtorek? Ma problem z ręką. Dobrze, że już może trenować z grupą, by utrzymać formę. Minęły dopiero dwa tygodnie i jeszcze nie wiadomo, czy będzie dostępny na pojedynek z Interem w Mediolanie – wyznał Valverde. Taka wiadomość oczywiście nie satysfakcjonuje Włochów, którzy na pewno chcieliby wiedzieć, z kim przyjdzie im się mierzyć. Biorąc pod uwagę to, jak dobrze funkcjonuje zespół, trudno spodziewać się, by sztab ryzykował odnowieniem urazu. Jednak jeśli ręka jest w dobrym stanie, to kto wie – być może w najbliższy wtorek „Blaugrana” będzie miała w końcówce meczu „superrezerwowego”.

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!