100 milionów euro za 22-latka z Monaco? Real rozbija bank

07.06.2022

Wszystko wskazuje na to, że 22-letni pomocnik AS Monaco – Aurelien Tchouameni – zmieni barwy klubowe. Media donoszą, że Real Madryt jest gotów zapłacić za francuski talent nawet 100 milionów euro. 

Letnia karuzela transferowa dopiero się rozkręca, ale wszystko wskazuje, już w ciągu najbliższych kilku dni będziemy świadkami wielkiego transferu. Aurelien Tchouameni trafi najprawdopodobniej do Realu Madryt, a sam klub zapłacić ma za 22-latka 100 milionów euro.

Ile kosztuje wielki talent?

Tchouameni trafił do Monaco w 2020 roku, a klub zapłacił za niego 18 milionów euro. Od tego czasu zawodnik stał się jednym z najbardziej obiecujących francuskich piłkarzy. 22-latek stał się jednym z podstawowych zawodników reprezentacji Francji i jasnym było, że wkrótce zainteresują się nim większe marki.

Temat sprowadzenia Francuza sondowały między innymi Liverpool, PSG czy Manchester Untied, ale Tchouameni preferował kierunek hiszpański i transfer do Realu. Wydaje się, że jego marzenie niebawem się spełni, bowiem „Los Blancos” są gotowi rozbić bank, by pozyskać 22-latka. Fabrizio Romano informuje, że klub zapłaci za Francuza 80 milionów euro w kwocie podstawowej i 20 milionów euro w bonusach.