Kamil Grosicki wybrany zawodnikiem meczu

04.11.2018

Reprezentant Polski wraca na właściwe tory. Po przeróżnych perypetiach w obecnym klubie w końcu obie strony zrozumiały co liczy się najbardziej – futbol. Niesnaski zostały zostawione za sobą i wydaje się, że teraz może być tylko lepiej. Grosicki kolejny raz dał jasny sygnał wszystkim „hejterom”, tym razem zostając graczem meczu.

Hull City po spadku do Championship wyraźnie się pogubiło. Drużyna nie dość, że daleka jest od walki o powrót do elity, w drugim sezonie na jej zapleczu okupuje strefę spadkową. Dopiero ostatnie spotkania dały nadzieję na poprawę, a podopieczni Nigela Adkinsa wygrali dwa mecze z rzędu. Drugą z „ofiar” jest West Bromwich Albion, bijące się o czołowe miejsca w tabeli.

Kamil Grosicki na tle mocnego rywala śmiało poczynał sobie na lewym skrzydle, oddając kilka groźnych strzałów, a po jednym z jego dośrodkowań w aluminium trafił Jarrod Bowen. Po spotkaniu, w którym zwycięstwo 1:0 zapewnił Frazier Campbell, kibice zawodnikiem meczu wybrali nie jego, ale właśnie Polaka. Docenił go również trener, który stwierdził, że 30-latek z meczu na mecz staje się coraz ważniejszym zawodnikiem. Grosicki po meczu pochwalił się w swoich social mediach zdjęciem z pamiątkowym szampanem. Oby tak dalej!

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!