On nadal to ma! Didier Drogba rządzi w play-offach USL

04.11.2018

11 marca Didier Drogba skończył 40 lat. Pomimo już „sędziwego wieku” jak na zawodowego piłkarza, Iworyjczyk nadal nie utracił instynktu strzeleckiego. Były piłkarz Chelsea ma za sobą serię trzech meczów z bramką.

Jeszcze kilka tygodni temu wydawało się, że Didier Drogba powoli kończy karierę piłkarską. Napastnik z Wybrzeża Kości Słoniowej nie rozegrał bowiem żadnego spotkania od 20 maja do 30 września. Didier powrócił na amerykańskie boiska dopiero w starciu z Saint Louis FC, rozgrywanym w ostatni dzień września.

Klub Didiera Drogby, Phoenix Rising z rozgrywa aktualnie fazę Play-Off w USL. Drużyna z powodzeniem eliminowała kolejnych rywali w drabince. W ostatnich trzech spotkaniach spory udział w sukces swojej ekipy miał były reprezentant „Słoni”.

Bramki Drogby rozkładają się następująco – Didier najpierw strzelił bramkę w 1/8 finału przeciwko Portland 2, następnie dorzucił trafienie w rywalizacji z Swope Park, a 4 listopada, w półfinałowym meczu tych rozgrywek strzelił istotnego gola, który zagwarantował Phoenix Rising zwycięstwo w zachodniej konferencji. Teraz zespół legendy „The Blues” zmierzy się w piątek o godzinie 2.00 w nocy z triumfatorem wschodniej konferencji, Louisville City.

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!