Carlo Ancelotti poważnie zainteresowany piłkarzem Legii?

07.11.2018

Bardzo ciekawe informacje możemy przeczytać w polskich mediach sportowych. Jak donosi „Przegląd Sportowy”, Sebastian Szymański jest w kręgu zainteresowań włoskiego klubu. Mowa konkretnie o Napoli. 

Piłkarz Legii miał opuścić zespół ze stolicy Polski już w letnim oknie transferowym. Młodym pomocnikiem interesował się rosyjski klub – CSKA Moskwa. Transfer ostatecznie spalił na panewce, a jednym z głównych powodów były wymagania klubu z Warszawy.

Niezrealizowanie transferu latem może wyjść Szymańskiemu na dobre. Według „Przeglądu Sportowego:, Carlo Ancelotti uważnie obserwuje zawodnika. Co więcej, trener Napoli miał już poprosić Piotra Zielińskiego o dokładne przedstawienie i opisanie piłkarza.

Jak zareagować może na samą ofertę Legia? Z pewnością polski klub poważnie rozważy jakąkolwiek propozycję. Tuż po odpadnięciu Legii z europejskich pucharów głośno dyskutowano w mediach na temat budżetu zespołu. Ewentualna sprzedaż Sebastiana Szymańskiego zapewne pomoże usprawnić kwestię finansową drużyny.

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

typy dnia
kurs 1.73
Pogoń Szczecin - Korona Kielce
BTTS
TAK
kurs 1.76
Legia Warszawa - Zagłębie Lubin
Obie drużyny strzelą gola
TAK
kurs 1.90
Motor Lublin - Raków Częstochowa
Obie drużyny strzelą gola
TAK