Angielska ziemia obiecana – diament PSV wie, jak chce pokierować swoją karierę

08.11.2018

Praktycznie co roku pojawiają się nowe gorące nazwiska, wokół których skupia się uwaga najmocniejszych klubów. W świecie niezwykle rozbudowanej sieci skautingu każdy chce być pierwszy, każdy chce być krok przed rywalami i kontraktować przyszłe gwiazdy futbolu. Jednym z takich nazwisk jest Hirving Lozano – 23-letni skrzydłowy PSV Eindhoven.

Meksykanin trafił do holenderskiego klubu przed rokiem i od razu pokazał, że nie potrzebuje dużo czasu na aklimatyzację. Jego debiutancki sezon był świetny, a dobrą dyspozycję Lozano potwierdził na mundialu, gdzie był autorem zwycięskiego gola w starciu z Niemcami. Latem jeszcze nikt nie odważył się ryzykować wielkich pieniędzy na nieobliczalną perełkę, jednak po tym sezonie na 99% to się zmieni. Wiemy nawet, jakie kluby mogą czuć się uprzywilejowane w walce o niego.

Myślę, że Premier League jest świetna. Byłoby fantastycznie grać dla wielu z klubów, jednak chciałbym trafić do jednego z większych. Mam nadzieję, że Bóg da mi na to szansę – wyznał Meksykanin. Dobrze wiemy, że wielu piłkarzy marzy o przeróżnych rzeczach, jednak często umiejętności nie pozwalają na ich realizację. W tym przypadku jest inaczej, a Lozano ma pełne prawo mierzyć wysoko. W obecnym sezonie Eredivisie zdobył już osiem bramek w 11 występach, do tego dołożył trzy trafienia w rozgrywkach europejskich. Co więcej, suche liczby to z pewnością nie jego największy atut. Jak myślicie, w jakim klubie Premier League Lozano mógłby się przydać?

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

typy dnia
kurs 1.73
Pogoń Szczecin - Korona Kielce
BTTS
TAK
kurs 1.76
Legia Warszawa - Zagłębie Lubin
Obie drużyny strzelą gola
TAK
kurs 1.90
Motor Lublin - Raków Częstochowa
Obie drużyny strzelą gola
TAK