Nicolas Pepe na radarze europejskich gigantów

09.11.2018

Nicolas Pepe to niewątpliwie największe objawienie Ligue 1 w tym sezonie.  Piłkarz Lille wraz ze swoim klubem zaliczyli niesamowity start we francuskiej lidze. Nikogo zatem nie dziwi, że piłkarzem zaczęli interesować się europejscy giganci.

12 spotkań w lidze, 8 bramek, 7 asyst, gol co 134 minuty – takie statystyki muszą robić wrażenie praktycznie na każdym kibicu piłki nożnej. W szczególności, jeśli mówimy o zawodniku, który gra w jednej z pięciu najsilniejszych lig w Europie. Nicolas Pepe błyszczy na francuskich boiskach, a świetna postawa piłkarza skupiła uwagę kilku potężnych „graczy”.

Barcelona, Bayern, Arsenal, Borussia Dortmund, Juventus – wszystkie te kluby według m.in. Mundo Deportivo bacznie obserwują poczynania 23-letniego zawodnika. Patrząc na zróżnicowanie, przy ewentualnym transferze, Nicolas Pepe ma naprawdę w czym wybierać.

Sam piłkarz skupia się aktualnie przede wszystkim na grze, a wszelkie plotki pojawiające się w mediach przyjmuje z odpowiednią rezerwą – Wybór między Dortmundem, Bayernem a Arsenalem? To są trzy wielkie kluby. Nie miałem pojęcia o tych informacjach, jednakże jest to miłe. Czy opuszczę Lille pod koniec sezonu? Tak naprawdę nie wiem co będę robić jutro. 

Zespół, który chciałby pozyskać piłkarza Lille do swojej ekipy musiałby wyłożyć na stół około 45 milionów funtów. Patrząc na obecne realia rynkowe, nie jest to wygórowana kwota. Dodatkowo jeśli Pepe utrzyma formę strzelecką, to kwota za zawodnika z pewnością będzie wyższa.

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!