Kamil Grosicki przedłuża kontrakt w Szczecinie!

07.07.2022

Już dzisiaj Pogoń Szczecin zainauguruje sezon. O 18:00 Portowcy staną do rywalizacji z KR Reykjavik w Lidze Konferencji. Kilka godzin przed tym spotkaniem kibice szczecińskiego klubu dostali prezent. Kamil Grosicki zostaje w Pogoni na dłużej!

Skrzydłowy przedłużył swój kontrakt z Portowcami o dwa kolejne sezony, z opcją na trzeci. To czytelny sygnał, że Kamil Grosicki chce zakończyć karierę w domu. Dzisiaj na liczniku ma już 34 lata, a po zakończeniu nowego kontraktu będzie 36 lub nawet 37 wiosen. Warto dodać, że Kamil Grosicki wrócił do Pogoni latem ubiegłego roku. Dokładnie po czternastu latach znowu przywdział granatowo-bordowe barwy Portowców. Ma za sobą udany sezon, w którym strzelił 9 goli i zaliczył 7 asyst. Ponadto był nominowany do nagrody „Piłkarza sezonu i „Pomocnika sezonu” przez Ekstraklasę.

Zrobimy wszystko, by awansować do kolejnej rundy i dobrze zacząć sezon. Mamy piękny stadion, który niebawem zostanie oddany do użytku i nie mogę doczekać się, gdy wypełni się kibicami. Marzę o tym, by usłyszeć, jak ponad 20 tysięcy osób śpiewa hymn, dopinguje naszą drużynę i oczywiście skanduje moje nazwisko po strzelonych bramkach – powiedział Kamil Grosicki na łamach strony klubowej.

Początek meczu Pogoń Szczecin – KR Reykjavik dzisiaj o godzinie 18:00 w TVP Sport.