Rozzłoszczony Wesley Sneijder. Holender złożył poważną deklarację
10.11.2018

Wesley Sneijder, podobnie jak wielu innych piłkarzy ze światowej czołówki, wybrał pod koniec swojej kariery “egzotyczne” miejsce na grę. Holenderski pomocnik występuje aktualnie w lidze katarskiej, a dokładnie w zespole Al Gharafa Sports Club. Nie wiadomo jednak jak długo taki stan rzeczy się utrzyma. 

Wszystko za sprawą ostatniego występu Sneijdera. Jego zespół w ramach 12. kolejki rozgrywał mecz na wyjeździe z Qatar SC. Wesley miał ogromny wpływ na końcowy wynik spotkania, gdyż pomocnik strzelił dwie (jedyne) bramki w tym meczu. Pod koniec rywalizacji, Holender zobaczył od sędziego czerwoną kartkę. Decyzja arbitra na tyle rozzłościła zawodnika, że ten podczas zejścia z murawy zakomunikował poważną deklarację.

Wesley Sneijder schodząc z boiska skierował słowa do ławki trenerskiej. Były pomocnik m.in. Interu stwierdził, że jest to jego ostatni mecz, który rozgrywa w Katarze. Czy Wesley dotrzyma słowa? Trudno powiedzieć. Zapewne piłkarz kierował się w tej sytuacji przede wszystkim emocjami, które spowodowane były decyzją sędziego.

Sneijder ma już za sobą 25 spotkań rozegranych w barwach Al-Gharafa. Do tej pory Wesley zgromadził na swoim koncie aż 17 bramek.

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!