Bayern ma następcę Robbena? Na stole 50 milionów
10.11.2018

Ribery i Robben – symbole wielkiego Bayernu, który sięgnął po triumf w Lidze Mistrzów. Kapitalni skrzydłowi niestety zbliżają się już do końca swoich karier, a Bayern skąpiący gotówki (jak na te czasy) chcąc nie chcąc będzie musiał ich zastąpić. Przyszłością na lewej stronie może wydawać się Kingsley Coman, na prawej… tu potrzeba transferu.

Wydawało się, że prawa flanka będzie należała do Douglasa Costy. Brazylijczyk miał świetne wejście do klubu, jednak z czasem przygasł. Po odejściu do Juventusu jest już przeszłością, natomiast przyszłością wydaje się… Nicolas Pepe.

Zawodnik Lille OSC w Ligue 1 występuje od trzech sezonów, lecz w obecnym przebija przewidywania wszystkich. W 12 spotkaniach zdobył osiem bramek i dołożył siedem asyst, nic więc dziwnego, że interesują się nim europejskie potęgi, takie jak Borussia, Arsenal czy Barcelona.

Wszechstronny 23-latek wyceniany jest na 25 milionów, ale wiadomo, że jest to tylko teoria. W praktyce zainteresowane kluby muszą liczyć się z kosztem w granicach 50 milionów, co jak na obecne czasy i tak nie jest przerażającą kwotą. No – chyba że mówimy o Bayernie, którego rekord transferowy to nieco ponad 40 milionów, wyłożone na Corenthina Tolisso. 50 milionów byłoby dla Bawarczyków nie lada inwestycją, a wg doniesień Bayern obserwuje również Fekira i Thauvina – latem może wydać nawet ok. 100 milionów.

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!