Bałagan w Genoi. Piątek z trzecim trenerem w tym sezonie?

11.11.2018

Już niebawem może dojść do kolejnej zmiany na stanowisku trenera Genoi. Po wczorajszej porażce z Napoli, pod coraz większą presją jest szkoleniowiec Ivan Jurić. Wielkie niezadowolenie okazują także kibice, którzy są przeciwko decyzjom prezydenta klubu.

Chorwacki trener już po raz trzeci prowadzi klub z Genoi. Poprzednie jego przygody z tym zespołem trwały maksymalnie przez pół roku i może się wydawać, że teraz wytrzyma jeszcze krócej. Przeciwko niemu są głównie kibice, którzy mają za złe zwolnienie poprzedniego menedżera – Davide’a Ballardinego.

Wyniki zespołu po mianowaniu nowego trenera wcale się nie poprawiły. Odbija się to głównie na prezydencie klubu Enrico Preziosim. Podczas wczorajszego meczu z Napoli sympatycy drużyny wywiesili na stadionie transparent z napisem „Preziosi, pewnego dnia umrzesz … ale Genoa nigdy!”.

Według doniesień włoskiej prasy, Jurić zostanie za jakiś czas ponownie zwolniony. Na jego miejsce są rozpatrywane kandydatury takich trenerów jak Davide Nicola, Cesare Prandelli oraz Claudio Ranieri.

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!